Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара
Новини ліцею
Зустріч

Відбулася зустріч учнів 10-11 класів з головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Худенко Максимом Олександровичем та провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Дубовик Юлією Володимирівною.
В рамках зустрічі, проведені бесіди на теми: “Правила пожежної безпеки, правила поведінки в умовах воєнного стану, вибухонебезпечні предмети”, “Суха трава і листя. Чому їх не можна спалювати?” і т.д.

Новини ліцею
Онлайн-лекція

24 березня учні 10-их класів взяли участь в онлайн – лекції про правила безпечної поведінки на дорогах у темний час доби в межах соціального проєкту “Безпека в дії”

Новини ліцею
Тиждень фізики

З 27 лютого по 3 березня 2023 року  в ліцеї проходив тиждень фізики, мета якого у захоплюючій формі розширити та поглибити знання, отримані на уроках, показати їх використання у житті, виробляти навички швидко мислити, ясно викладати свої думки, виявляти винахідливість у складних ситуаціях, формувати командний дух.

Протягом усього тижня учні мали змогу разом з батьками провести цікаві експерименти, де могли поглибити свої знання з фізики

Новини ліцею
Профорієнтація

21 лютого в учнів 10-11-их класів відбулася зустріч з інспектором з кадрового забезпечення Тетяною Ніконенко з питань профорієнтації.