Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара
Uncategorized
Вітаємо!

Вітаємо команду опорного закладу та їх тренера Золотухіна О.В. за зайняте друге місце з легкої атлетики  у гімназіаді школярів серед закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради.

 

Uncategorized
Всесвітній день цукерок

18 жовтня «найсолодший» день у році-День цукерок. Ми не уявляємо своє життя без цих ласощів. А ще зовсім недавно цукерки вважалися не солодощами, а ліками. Адже виготовляли їх з фініків і меду. Четвертокласники вже знають про корисні смаколики, то чому б не спробувати виготовити корисні цукерки.
Завдячуючи батькам, у нас сьогодні були і банани, і фініки, і курага, і родзинки, і горіхи , і мед, і навіть сушені вишні.
Майстер клас по виготовленні цукерок провела мама Гущенка Іллі- Леся Геннадіївна .
Робота була цікавою, але водночас і відповідальною. Цукерки вдалися на славу! Смачні та корисні.

 

Uncategorized
Всесвітній день цукерок

Щорічно 18 жовтня відзначають Всесвітній день цукерок.Сьогодні другокласникам мультяшні герої розповіли про історію виникнення цукерок,а запальна Цукерочка влаштувала нам драйвову перерву своєю руханкоюУчні власноруч виготовили цукерки з паперу.

Uncategorized
Зустріч

13 жовтня відбулась зустріч учнів 10-Б класу з інспектором ювенальної превенції Кариною Жирко.
Головною метою заходу було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в соціальних мережах , акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їхніх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.