Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара
Uncategorized
День доброти

13 листопада, у Всесвітній день доброти, були проведені радіопередача “День доброти” та музична перерва “Даруємо радість і доброту”

Uncategorized
Тиждень української мови

Завершився предметний тиждень, а любов до рідної мови залишається на все життя. Уся шкільна родина ліцею переконана, що проведення заходів гуртує усіх українців на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Любіть рідну мову, бережіть та захищайте.  

Uncategorized
Тиждень початкових класів

з 13- 17 листопада у нашому навчальному закладі ОЗ”Кобеляцький ліцей ✓2 ім.Олеся Гончара” проходить Тиждень початкових класів, який стане яскравою сторінкою нашої шкільної родини. Адже він буде творчим, насиченим, емоційним, цікавим та креативним.

Понеділок:

“Ми діти твої Україно!!!

Учні початкових класів одягнули вишиванки,здійснили віртуальну подорож куточками нашої загадкової України,провели різноманітні вікторини та конкурси.

Сьогоднішній день був наповнений новими подіями: створення незабутніх фотоколажів, флешмобу «Ми діти твої Україно!», проведення нестандартних уроків, відкритих виховних заходів, майстер-класів, виставки дитячих робіт . “З Україною в серці». Закінчився день екскурсією до міського парку Богдана Хмельницького, позитивними емоціями, зарядом бадьорості та гарного настрою.