106 річниця з Дня народження Олеся Гончара

3 квітня старшокласники нашого навчального закладу взяли участь у годині пам’яті “Квітень Олеся Гончара”, присвяченій 106 річниці з Дня народження письменника, і яка пройшла в Кобеляцькій Публічній бібліотеці. Школярі побували на віртуальній екскурсії в музеї – садибі Майстра слова, яку провела його директорка Тетяна Бондаревська, із вуст директорки Кобеляцького музею літератури й мистецтва Тетяни Чешко почули про його фундатора Олексія Івановича Кулика, який був особисто знайомий із Олесем Терентійовичем. А

також подарували музеям і бібліотеці збірки поетичних і прозових творів учнів ліцею “Собори наших душ” і збірку віршів Тетяни Онищенко “Любов – то є світло, Любов- то є свобода”. Музеї також отримали в подарунок пошукову роботу “Зоря його дитинства”. А Герман Федченко і Тетяна Онищенко прочитали свої вірші.

Дякуємо організаторам заходу – Бондаревській Тетяні Владиславівні, директорці музею в с. Суха, Мосієнко Галині Іванівні, директорці Публічної бібліотеки, за неймовірну атмосферу, за можливість у черговий раз зануритися у творчість і духовний світ великого письменника Олеся Гончара.