Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара
Uncategorized
День Вишиванки

16 травня в опорному закладі відбулося свято “День Вишиванки”

Uncategorized
Вітаємо з перемогою!

У рамках Гімназіади серед закладів загальної середньої освіти, 10 травня команда учнів ліцею взяла участь у змаганнях з футболу і косілаІ місце. Вітаємо з перемогою юних спортсменів та їх наставника!

Uncategorized
День пам’яті і примирення

До Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні були проведені тематичні години спілкування і покладання квітів до братських могил та пам’ятної алеї загиблим у російсько-українській війні.

Uncategorized
День Цивільного захисту

У рамках Дня Цивільного захисту у ліцеі була проведена навчальна евакуація за сигналом « Увага! Пожежна небезпека!». А під час навчальних тренінгів діти відвідали локаціі « Пожежні на варті», « Надання першоі медичноі допомоги», « Засоби захисту», « Будь обачним».

Uncategorized
ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Розпочато прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2024-2025 навчальний рік.
За встановленим Порядком зарахування дітей до першого класу подаються наступні документи:
1) заява про зарахування до закладу освіти;
2) копія свідоцтва про народження дитини (при поданні копії пред’являється оригінал відповідного документа);
3) оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”, та довідки за формою №063/о “Карта профілактичних щеплень”
Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один з батьків дитини має подати разом із заявою один з документів, який засвідчує проживання дитини на території обслуговування закладу освіти.
Документи приймаються до 31 травня 2024 року.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються.
Після 15 червня відбувається зарахування дітей лише на вільні місця.

Uncategorized
Річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС

З нагоди 38 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС в 9 В класі відбувся захід, на який була запрошена учасниця ліквідації наслідків аварії Маслянікова Наталія Анатоліївна. Діти з її розповіді дізналися багато цікавого і були приємно вражені, що справжні герої серед нас…